Перемога на II-му міжнародному турнірі “Ivano-Frankivsk boxing cup”, присвячений пам’яті Ігоря Гайдамаки.

З 16 до 19 грудня в Івано-Франківську тривав II міжнародний турнір “Ivano-Frankivsk boxing cup”, присвячений пам’яті Ігоря Гайдамаки. За першість в коледжі фізичного виховання змагалися 370 боксерів з дев’яти країн світу, які продемонстрували шикарну техніку та волю до перемоги

Серед учасників були студенти факультету фізичного виховання, які за підсумками турніру здобули ПЕРШІ місця: студент ІІІ курсу ВАСИЛЬ ТКАЧУК– майстер спорту України з боксу та студентка IV курсу АНАСТАСІЯ ВАСИЛИШИН, яка незважаючи на свій невеликий досвід у боксі, впевнено здобуває перемоги  і готується до чемпіонату України.

Вітаємо наших спортсменів, бажаємо їм подальших вдалих виступів та впевненості в досягненнях своєї мети.