![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Під час промови т.в.о. Міністра зазначив, що спорт у цей нелегкий час є одним із пріоритетних завдань, адже український прапор майорить на світових аренах. Українські борці, в тому числі вихованці Академії своєю працею та високими результатами популяризують нашу державу у світі![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Також під час цієї зустрічі Матвій Бідний вручив відзнаку Міністерста молоді та спорту України «ЗНАК ПОШАНИ» декану факультету фізичного виховання і спорту Ярославу Яціву за особистий вклад в розвиток і реалізацію української молодіжної політики та фізичної культури![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f3c6.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t17/1.5/16/1f3c6.png)
Вітаємо Ярослав Яців з такою важливою відзнакою![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2024/03/428638237_871605768098984_2774118094679688978_n.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2024/03/428610128_871605544765673_7432297924967427335_n.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2024/03/428621076_871605808098980_3482906625863893230_n-1024x682.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2024/03/428642057_871605784765649_2000481028292884390_n-890x1024.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2024/03/428642752_871605814765646_2172832849221774319_n-1024x781.jpg)