Баскетбольний клуб “Прикарпаття-ПНУ” – переможець етапу Кубку України з баскетболу 3х3!!!!

22 грудня в Києві відбулись матчі 3 туру Кубку України з баскетболу 3х3, де за перемогу боролись 15 команд.

Серед жіночих команд переможницями етапу Кубку України стали гравчині БК “Прикарпаття-ПНУ”.

У складі команди виступили студенти факультету фізичного виховання і спорту: Вероніка Космач – студентка IV курсу, Олена Тетерук – студентка ІІ курсу ОР «Магістр», а також випускники факультету –  Оксана Моллова та Кристина Філевич. У фіналі етапу Кубку вони впевнено переграли Київ-Баскет 21:7.

Вітаємо наших переможців та їхнього тренера Юрія Процюка з яскравою і гідною перемогою та бажаємо подальших спортивних успіхів!!!