Благодійний візит у Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у переддень Святого Миколая

Сьогодні, 16 грудня 2021 року, викладачі та студенти факультету фізичного виховання і спорту відвідали Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей  у с.Мединя, Галицького району району, де привітали усіх з наступаючим святом Святого Миколая, а також вручили подарунки діткам. Із привітальним словом до присутніх звернувся декан факультету Ярослав Яців, який закликав дітей бути слухняними, гарно вчитися, мріяти і завжди вірити у диво, а святий Миколай завжди бачить таких чемних та слухняних дітей і піклується ними.

Вихованці закладу показали свої таланти – виступили із пісенними та поетичними номерами.  Радість, яку ми побачили в очах цих дітей була ще одним доказом того, що ми робимо все правильно і не дарма

Факультет щиро дякує всім, хто долучився до цієї благородної справи.

Вірте у диво і самі долучайтесь до чудових справ.