22 лютого відбулось інформаційно-просвітницьке заняття на тему: «Особливості комунікації з військовими» у рамках Комплексно-цільової програми з національно-патріотичного виховання студентів, що реалізовується Навчально-виробничою лабораторією виховної та психолого-педагогічної роботи. Особливість такої програми полягає у тому, що такі зустрічі відбуваються за участі і у співпраці із діючими воїнами ЗСУ.
Запрошеним військовим був Мартинов Віталій – учасник бойових дій, військовий Добровольчого Українського Корпусу, що є військовою частиною в системі ЗСУ, позаштатний радник голови Івано-Франківської облдержадміністрації на громадських засадах з питань учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, добровольців в зоні проведення АТО/ООС.
На зустрічі були студенти 1-2 курсів факультету управління та факультету фізичного виховання і спорту.
Військовий поділився власним досвідом і розповів про:
– специфіку комунікації із учасниками бойових дій;
– основні виклики, які формуються на даному етапі війни;
– подальші заходи, які потрібно реалізовувати для підтримки ветеранів;
– заходи для підготовки цивільного населення до комунікації з учасниками бойових дій;
– співпрацю із органами державної влади та місцевого самоврядування, зокрема у частині вирішення питань щодо осіб з інвалідністю внаслідок війни та ін.
Такі зустрічі необхідні для формування і розвитку у молоді національно-патріотичного виховання.
Шана, повага і вдячність нашим військовим!
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2024/03/428654295_731715232399667_2965794611361681951_n-1024x576.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2024/03/428655106_731715292399661_844381594841255488_n-1024x576.jpg)