Призові місця на XIХ турнірі з боксу на призи Андрія Котельника

З 1-го по 5 грудня у Львові пройшов традиційний щорічний XIХ турнір з боксу на призи Андрія Котельника. У змаганнях взяли участь боксери молодіжної вікової групи у 13 вагових категоріях. За медалі боролися представники Академії боксу Андрія Котельника, найкращі боксери Львова та області, які зустрілися зі спортсменами з інших регіонів України, а також з інших країн: до столиці Галичини приїхали гості з Молдови, Ізраїлю та Німеччини.

Студенти факультету фізичного виховання і спорту вибороли призові місця, зокрема І-ше місце Ярослава МАРИНЧУК – студентка першого курсу ОР «Магістр» та 2-ге місця Ельдар МУРТАЗАЄВ – студент другого курсу ОР «Бакалавр» спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».

Тренуються спортсмени під керівництвом тренерів Сервіна Сулейманова, Сергія Даниліва та Мирослава Карабіна.

Вітаємо наших боксерів та їх наставників із черговими поважними здобутками і бажаємо подальших перемог!!!