На факультеті фізичного виховання і спорту проведено “Осінню милю”

Товариська атмосфера, радість на вустах, яскраві враження понад 180 учасників та  практично усього професорсько-викладацького складу кафедр факультету – саме таким запам’ятається “Осіння миля”. Студенти і викладачі єдиним емоційним строєм прийняли участь у першому забігові на 1609 м – в межах святкування 20-ї річниці факультету.

Спеціальні подарунки від спонсорів змагань спонукали до демонстрації вмінь на дистанції. І якщо серед студентів і студенток місця розподілилися досить закономірно (Зіненко – 1 місце, Шевчук – 2 місце, Парцей – 3 місце серед дівчат і Шинкар – 1 місце, Баран – 2 місце, Фотуйма – 3 місце серед хлопців), то решта оригінальних відзнак вразили як студентів так і викладачів. Отже, серед викладачів кращі – Луцький Василь і Дідоха Іванна, краща группа у забігові – СОФК – 11, спеціальні відзнаки серед викладачів університету отримали – Грущецька Наталія і Хопта Степан і номінація “Надійний тил факультету фізичного виховання і спорту” – Лапковський Едуард, Микитин Любов, Ткачівська Інна, Лісовський Богдан.