Жіноча волейбольна команда факультету виборола кубок міста!

У вівторок, 24 квітня 2018 року жіноча волейбольна команда університету “Університет-ПНУ”, яка складається із студентів факультету фізичного виховання і спорту взяла участь у фінальних поєдинках Чемпіонату міста Івано-Франківська.
Суперниками дівчат були команда коледжу фізичного виховання, яку вони здолали із рахунком 3:0, та команда ДЮСШ№2, яку дівчата перемогли із рахунком 3:2. Як результат – кубок Чемпіонату міста Івано-Франківська з волейболу у 2018 році належатиме Прикарпатському національному університету.

Вітаємо наших дівчат із заслуженою перемогою та бажаємо їм та їх тренеру – старшому викладачу кафедри спортивно-педагогічних дисциплін Цап Ірині Геннадіївні не зупинятися на досягнутому та привезти до університету Кубок України!