Друге місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

26-27 квітня у Сумському державному університеті відбувався Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт. Від факультету фізичного виховання на конкурс була подана робота зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія. Робота була підготована студентом першого курсу ОР магістра Дюком Назарієм під керівництвом доцента Лапковського Е.Й.

За результатами представлення результатів, робота була визнана однією з кращих, Дюка Назара було визнано переможцем ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” та нагороджено дипломом ІІ-го ступеня.

Вітаємо Назарія та його наукового керівника доц. Лапковського Е.Й. із зайнятим ІІ-м місцем та бажаємо подальших перемог!