Випуск магістрів – 2018

ffvs_fbСьогодні в університеті урочистий день. Черговий раз, уже традиційно, випускникам-магістрам вручалися дипломи. Факультет фізичного виховання випустив цього року 42 магістри із чотирьох спеціальностей. Дипломи магістра отримали випускники спеціальностей 014 Середня освіта (фізична культура), 017 Фізична культура і спорт, 227 Фізична реабілітація, 016 Спеціальна освіта.

Необхідно відмітити, що цього року відбувся перший випуск магістрів за цими спеціальностями, а також кафедра спортивно-педагогічних дисциплін (зав. кафедрою – доц. Синиця А.В.) здійснила свій перший випуск магістрів у якості випускової за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

Свято вручення дипломів розпочалося із музичних привітань випускників інститут мистецтв нашого університету, а далі із вітальною промовою виступив ректор університету – професор Цепенда І.Є. Після зачитування урочистої клятви випускника усі присутні у залі проспівали гімн студентів – Gaudeamus igitur. А далі, усі випускники отримали із рук ректора та своїх деканів дипломи державного зразка, що засвідчують присвоєння освітнього рівня магістра та отримання відповідної професійної кваліфікації.

Символічною була сама процедура вручення дипломів – під урочистий марш магістрів на сцену виводив декан факультету фізичного виховання і спорту – професор Яців Ярослав Миколайович. Ну і традиційно, після урочистої церемонії – фотографування на згадку…

Факультет фізичного виховання і спорту вітає своїх магістрів-випускників із успішним завершенням навчання, бажає реалізувати себе у житті, нести користь суспільству, славити наш факультет та сподівається, що отримані знання принесуть благо не тільки магістрам, але і державі.

В добру путь!

[soliloquy id=”1499″]