Валентин Блясецький: друга бронзова медаль за лютий!

embl223 лютого в столичному палаці спорту стартував міжнародний турнір зі спортивної боротьби присвячений видатним українським борцям та тренерам. У турнірі взяли участь борці із 38 країн. Джурівська борцівська школа також брала участь у цьому турнірі. І, уже традиційно, привезла додому чергову перемогу!

Студент другого курсу факультету фізичного виховання, майстер спорту України, член Національної збірної команди України з вільної боротьби Валентин Блясецький, вихованець Івана Курилюка, виборов на цьому турнірі третє місце. Нещодавно, Валентин виборов бронзу на Чемпіонаті України з вільної боротьби, що проходив із 6 по 8 лютого. Тому ця перемога є другою за місяць!

Вітаємо Валентина та його тренера з перемогою і бажаємо подальших звитяг, а бронза в майбутньому нехай переросте у золото!

valbl

Відео поєдинку: