Зимова олімпіада – 2018 у Пхенчхані. Випускник факультету – учасник!

bgСьогодні у Пхенчхані (Корея) розпочалися зимові Олімпійські ігри. Україна на зимових Олімпійських іграх 2018 року представлена 33 спортсменами  у 9 із 15 видів спорту – біатлоні, лижних гонках, гірських лижах, фігурному катанні, сноубордингу, фристайлі, санному спорті, скелетоні та лижному двоборстві.

Найбільше представництво українські атлети отримали у біатлоні – в Пхенчхані на старт вийде одинадцятеро біатлоністів.

По одному спортсмену на Ігри Україна відрядила у скелетоні, сноубордингу та лижному двоборстві.

У гірськолижному спорті Україну представляє випускник факультету фізичного виховання і спорту ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” Іван Ковбаснюк.

Відрадно, що після закінчення навчання, наші вихованці несуть славу Прикарпаття у світ, що є визнанням на рівні держави.

Бажаємо Івану чесних змагань та заслужених нагород!

Вболіваємо та підтримуємо!

kovb2