Команда Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника золоті призери чемпіонату Європи серед Університетів з баскетболу 3х3 (м.Дебрецен, Угорщина)![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Відбувся фінал чемпіонату, де наші спортсмени зустрілись із командою університету Пітешті (Румунія) і з рахунком 19:16 здобули золоті ![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1.5/16/1f947.png)
Вітаємо склад команди: Вероніку Космач, Анжеліку Ляшко, Вероніку Любінець, Дарію Кононунченко, тренера Юрія Процюка та голову делегації Ярослава Яціва з яскравою перемогою![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
Нагадаємо, що команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника є триразовими чемпіонами Європи з баскетболу 3*3 (2017, 2019, 2023)![💪🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1.5/16/1f4aa_1f3fb.png)
![💪🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1.5/16/1f4aa_1f3fb.png)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/362240527_755302179729344_4148311979586582060_n-1024x853.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/362245661_755302036396025_6904951531825604217_n-1024x768.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/361945084_755302163062679_5770721289543655767_n-926x1024.jpg)