![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Понад сто талановитих, перспективних та успішних випускників отримали омріяний диплом ![📜](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/1f4dc.png)
![📜](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/1f4dc.png)
Традиційно з вітальним словом до випускників звернувся декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав ЯЦІВ, який побажав випускникам успіху та щастя у світі обраної професії, здійснення мрій та життєвих планів. З словами привітань до випускників також звернувся завідувач кафедри спортивно-педагогічних дисциплін – Андрій СИНИЦЯ, заступник декана з навчальної роботи – Іванна ДІДОХА та методист заочної форми навчання – Наталія ГРУШЕЦЬКА.
Навчання на факультеті дало вам найголовніше у житті – освіту, знання, професію. Ми впевнені, що ви гордо понесете звання випускника факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а університет завжди буде пишатися вами![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
Вітаємо Вас з успішним завершенням ще одного важливого етапу у Вашому житті
Нехай Ваше життя після закінчення навчання буде ще яскравішим![💫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/1f4ab.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![💫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/1f4ab.png)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161623_y-1024x641.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161622_y-1024x768.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161619_y-1024x768.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161620_y-1024x768.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161617_y-1024x833.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161616_y-1024x904.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161615_y-1024x768.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161614_y-1024x955.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161613_y-1024x768.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161611_y-1024x850.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161612_y-1024x974.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161610_y-1024x768.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161609_y-871x1024.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161608_y-917x1024.jpg)
![](https://ffvs.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/42/2023/07/photo_5294302080523161605_y-869x1024.jpg)