Відбулося урочисте вручення дипломів студентам-бакалаврам факультету фізичного виховання і спорту!!!

📌Сьогодні, 12 липня відбулося урочисте вручення дипломів студентам-бакалаврам факультету фізичного виховання і спорту.
Понад сто талановитих, перспективних та успішних випускників отримали омріяний диплом 📜
Традиційно з вітальним словом до випускників звернувся декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав ЯЦІВ, який побажав випускникам успіху та щастя у світі обраної професії, здійснення мрій та життєвих планів. З словами привітань до випускників також звернувся завідувач кафедри спортивно-педагогічних дисциплін – Андрій СИНИЦЯ, заступник декана з навчальної роботи – Іванна ДІДОХА та методист заочної форми навчання – Наталія ГРУШЕЦЬКА.
Навчання на факультеті дало вам найголовніше у житті – освіту, знання, професію. Ми впевнені, що ви гордо понесете звання випускника факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а університет завжди буде пишатися вами👏
Вітаємо Вас з успішним завершенням ще одного важливого етапу у Вашому житті❗️Нехай Ваше життя після закінчення навчання буде ще яскравішим💫