Бенефіс факультету фізичного виховання і спорту на Чемпіонаті України з вільної боротьби!

Бенефіс факультету фізичного виховання і спорту на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків!!!
Щойно завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків, що проходив у Харкові із 19 по 21 січня. Участь у цьому всеукраїнському Чемпіонаті традиційно взяли студенти факультету фізичного виховання, наші борці, що є вихованцями Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина. Участь у змаганнях взяли шість борців – Гуцуляк Роман, Гурський Ярослав, Джелеп Андрій, Блясецький Валентин, Білейчук Іван, Никифорук Ігор. Як результат – тотальна перемога наших хлопців – два золота, два срібла і одна бронза!!!
Золоті нагороди вибороли Андрій Джелеп (ВК 61 кг) та Ігор Никифорук (ВК 70 кг), срібло вибороли Валентин Блясецький (ВК 61 кг) та Іван Білейчук (ВК 65 кг), бронзу виборов Ярослав Гурський (ВК 61 кг).
Вітаємо наших борців та їх тренерів (Іван Курилюк, Віктор Гаврилко, Василь Федоришин), декана факультету та президента Академії Ярослава Яціва із такою неймовірною перемогою та бажаємо подальших звитяг!