Золота медаль на Чемпіонаті Європи із віртуального Таеквондо!

20 грудня відбувся Віртуальний Європейський Чемпіонат з Таеквон-До І.Т.Ф.

Організатором змагань виступила  міжнародна федерація Таеквон-До. У змаганнях взяли участь близько 400 учасників з 14 країн Європи. Змагання проводились у розділі «Таеквон-До. Формальні вправи – Туль» і проходили в режимі онлайн на платформі  «ITF Play live». Україну представляли 29 спортсменів Всеукраїнської асоціації Таеквон-До І.Т.Ф. з Києва, Дніпра та Івано-Франківська.

Івано-Франківський обласний осередок всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. на даному турнірі представляли 8 спортсменів, серед них – аспірант факультету фізичного виховання і спорту (спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія») Данищук Андрій, який також є головою Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф.

Слід відзначити що на турнірі була висока конкуренція, у деяких категоріях було від 35 до 45 учасників, проте, Андрієві вдалося вибороти перше місце у цьому чемпіонаті (категорія 18-35 років, серед чоловіків володарів чорних поясів IV дану).

Факультет вітає Андрія із такою поважною перемогою та бажає подальших успіхів на спортивній та науковій нивах!