Дві золоті медалі з Чемпіонату України

26 березня цього року в Южному (Одеська область) розпочався Чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок (1998-2000 р.н.). Змагання такого рівня вже упродовж кількох років відбуваються за участю борців із Джурова (тренер – Іван Курилюк), які також, здобувають вищу освіту навчаючись на факультеті фізичного виховання і спорту. Серед учасників Чемпіонату були (на фото – зліва – направо):

1. Валентин Блясецький, майстер спорту України, студент другого курсу (спеціальність 017 Фізична культура і спорт)
  2. Андрій Джелеп, майстер спорту України, студент першого курсу (спеціальність 014 Середня освіта (фізична культура))
  3. Ігор Никифорук, кандидат в майстри спорту України, студент 1-го курсу (спеціальність 014 Середня освіта (фізична культура)
  4. Василь Курилюк
  5. Валентин Абрамюк, кандидат в майстри спорту України, студент 2-го курсу (спеціальність 014 Середня освіта (фізична культура)

У перший день Чемпіонату України два наших борці – Андрій Джелеп та Валентин Блясецький вибороли золоті медалі у своїх вагових категоріях!

Вітаємо наших студентів-борців і бажаємо їм подальших звитяг!

Фрагмент фінальноі сутички Валентина Блясецького і цікаві , професійні коментарі Олександра Пастухова ! Таку боротьбу я люблю!!! Дякую Вам хлопці!!!?

Опубліковано Іваном Курилюком 28 березень 2018 р.