ІІІ-тє місце у клубному Чемпіонаті Світу з вільної боротьби!

wwc2

1 грудня у Харкові завершився клубний чемпіонат світу з вільної боротьби. У чемпіонаті взяли участь команди зі США, Ірану, Вірменії, Грузії, Венгрії, Турції, Монголії, Білорусі та Киргизстану. Україну на цьому чемпіонаті представляли дві команди – «Здоров’я» та «ЦСК». Команда «Здоров’я» (спонсор команди – вітчизняна фармацевтична компанія з однойменною назвою) зайняла третє місце. У складі цієї команди виступав студент нашого факультету, майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України з вільної боротьби, магістрант Петро Білейчук.

wwc7 wwc6

Цікавим також є той факт, що брат Петра, Іван Білейчук, також наш студент, виступав у цьому чемпіонаті за іншу команду України – «ЦСК», і хоча його команда в загальному заліку не вийшла у фінал, проте Іван достойно виступив на татамі.

wwc1 wwc3

Вітаємо братів Білейчуків із визнанням їх майстерності на міжнародному рівні, а Петра із такою високою перемогою та бажаємо їм обом подальших звитяг!

wwc5wwc4