Вітаємо з успішним захистом дисертацій Іванну ДІДОХУ та Світлану НАКОНЕЧНУ!

Сьогодні, 08 грудня успішно захистили дисертації на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія викладачі факультету фізичного виховання і спорту, зокрема :
📌заступник декана з навчальної роботи, старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії ДІДОХА Іванна Володимирівна. Тема дисертаційної роботи: «Фізична терапія осіб похилого віку з хворобою Паркінсона та старечою астенією», науковий керівник – доцент кафедри терапії, реабілітації та морфології Аравіцька Марія Геннадіївна.
📌старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії НАКОНЕЧНА Світлана Павлівна. Тема дисертаційної роботи: «Функціональні резерви організму студентів з порушеннями постави у сагітальній площині, плоскостопістю, ожирінням та їх корекція засобами фізичної терапії», науковий керівник – професор кафедри терапії, реабілітації та морфології Лапковський Едуард Йосипович.
Вітаємо колег із блискучим захистом та бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!
Дякуємо ЗСУ за таку можливість❗️