Турнір з футзалу серед викладачів закладів вищої освіти!

24-25 листопада у манежі Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України проходив турнір з футзалу серед викладачів закладів вищої освіти, які готують фахівців із фізичної культури та спорту, присвячений Дню Гідності та Свободи України.

Два дні тривали поєдинки за почесний трофей, у яких збірна команда викладачів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника гідно боролася проти команд : Національний університет фізичного виховання і спорту України (м.Київ), Львівський фаховий коледж спорту, Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання НУФВСУ.

За результатами кращої різниці забитих і пропущених м’ячів володарем Кубка «Гідності» стала команда господарів – Коледж фізичного виховання.

Кращим бомбардиром турніру з п’ятьма забитими м’ячами став викладач Львівського коледжу Олександр Гринишин.

Викладач коледжу фізичного виховання Павло Попович визнаний кращим футзалістом турніру.

Звання кращого воротаря заслужив доцент кафедри спортивно-педагогічних дисциплін Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Любомир Маланюк.

За версією глядачів звання кращого гравця турніру здобув Родіоненко Михайло з Київського університету.

Щира дяка нашим мужнім воїнам Збройних Сил України за жертовність та гідність заради свободи та незалежності нашої держави у війні з московським окупантом.

Все буде Україна!