Успішний захист практики студентами спеціальності 227 “Терапія та реабілітація”!

❗️Cьогодні, відбувся захист виробничої (клінічної) практики студентів спеціальності 227 «Терапія та реабілітація», які у період з 08 травня по 02 червня закріплювали теоретичні знання, формували практичні навички та набували досвіду самостійної роботи у лікувально-профілактичних закладах. Звіти студентів-практикантів заслуховували та затверджували – факультетський керівник практики Іванна ДІДОХА та керівники-методисти кафедри фізичної терапії, ерготерапії.
📌Під час захисту здобувачі звітували про виконання завдань практики, обмінювались власним досвідом, ділились враженнями, які отримали та труднощами з якими довелось зіткнутись за період проходження практики. Студенти також зазначили, що практика дала їм змогу поглибити знання, які вони отримали в процесі навчання та краще пізнати специфіку майбутньої професії.
Дякуємо усім учасникам за співпрацю. Успіхів вам у подальшому теоретичному та практичному навчання👏