Привітання з Днем святого Миколая вихованців дитячого будинку!!!

Хорошою традицією на факультеті фізичного виховання і спорту стало дарувати свято дітям, які знаходяться у дитячих будинках і потребують нашої допомоги.
Цього року факультет спільно з ТзОВ «Захід посуд» відвідали Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації у с.Мединя, де привітали усіх із святом святого Миколая, а також вручили солодкі подарунки та передали у дитячий будинок найнеобхідніші речі.
Вихованці закладу в дружній і теплій атмосфері продемонстрували поетичні таланти та поділились своїми враженнями від свята, ми були дуже раді бачити в очах діток щиру подяку.
Відвідування дитячого будинку нікого з нас не залишило байдужими. Дуже приємно, що спільними зусиллями ми змогли принести малечі радість.
Висловлюємо подяку всім, хто долучився до цієї благородної справи. Нема нічого більш приємного, як посмішки на дитячих обличчях. Цього року дітки ще раз переконались, що дива трапляються💫