Ірина Федорів – чемпіонка світу з веслування!!!

Ірина Федорів цього року вступила на навчання на факультет фізичного виховання і спорту спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
На чемпіонаті світу серед молоді і юніорів в Сегеді (Угорщина) в програмі змішаної «каное-двійки, 500» Ірина у дуеті з Ярославом Верблюдом здобули золоту🥇медаль.
Ще одну медаль чемпіонату – бронзову🥉 – Ірина Федорів здобула в програмі «каное-четвірки, 500». Українська команда виступила в складі – Ірина Федорів, Тетяна Смиловенко, Ксенія Романчук, Христина Осіпчук.
Зазначимо, що Ірина Федорів бере участь у чемпіонаті в складі збірної України, до якої ввійшло 43 українських веслувальники з 16-ти регіонів нашої країни.

Вітаємо нашу спортсменку та бажаємо подальших перемог👏