Виробнича нарада на факультеті фізичного виховання і спорту

24 листопада на факультеті фізичного виховання і спорту було проведено виробничу нараду, що стосувалася методики оформлення навчально-методичної документації. Головою навчально-методичної ради факультету доцентом Лапковським Е.Й. було доведено до відома науково-педагогічних працівників новації у процесі оформлення документів, що регламентують діяльність викладача. Обговорили результати засідання навчально-методичної ради факультету та основні тези, що звучали на засіданні навчально-методичної ради університету. Після відповідей на запитання, декан факультету, професор Яців Я.М. узагальнив отриману інформацію, сформулював висновки наради. Результати наради будуть впроваджені у щоденну діяльність факультету.