Данищук Андрій успішно атестувався на чорний пояс V дан і став наймолодшим в Україні володарем такого ступеня!

Данищук Андрій Сергійович – відомий прикарпатський тренер та спортсмен з Таеквон-До, магістр з фізичного виховання і спорту, аспірант кафедри фізичної терапії, ерготерапії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, успішно атестувався на чорний пояс V дан і став наймолодшим в Україні володарем такого ступеня!

Іспит пройшов 30 червня 2021 року, приймав екзамен перший віце-президент Міжнародної федерації Таеквон-До, володар чорного поясу ІX дану Гранд Майстер Вольомір Лігай.

Андрій Данищук є головою Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф., міжнародним інструктором, суддею міжнародної категорії “А”, багаторазовим переможцем міжнародних турнірів, п’ятиразовим чемпіоном України та дворазовим чемпіоном Європи з Таеквон-До. Підготував 10 призерів та чемпіонів всеукраїнських та міжнародних змагань. Є автором першої україномовної книги про корейське бойове мистецтво “Таеквон-До. Шлях до чорного поясу”.

Вітаємо Андрія та бажаємо подальших перемог і високих нагород!!!!