Відеоролик студентів факультету виборов друге місце в університеті!

Упродовж лютого-березня в університеті був оголошений і тривав конкурс студентських відеороликів. Серед умов конкурсу була вимога зняти та змонтувати короткий промовідеоролик про спеціальність, на якій навчаються студенти. Від факультету було представлено чотири відеоролики про спеціальності 017 Фізична культура і спорт, 014 Середня освіта (фізична культура) (два відео) і 227 Фізична терапія, ерготерапія. В результаті, серед майже 100 відеоробіт університету відеоролик наших студентів про спеціальність 014 Середня освіта (фізична культура) зайняв друге місце в університеті! Гордимося нашими вихованцями, вітаємо їх і ще раз переконуємося, що студенти факультету фізичного виховання і спорту – найкращі!
Відеоролик-переможець відзняли та підготували Завадяк Іван, Рудніцька Дарина, Дробініна Вікторія та Заяць Василина.
Нагородження переможців конкурсу відбудеться після виходу Івано-Франківської області з червоної зони. Крім того, фіналістам буде запропоновано спільно зняти ролик про університет на професійній основі.
Відео-переможець можна переглянути тут: