Срібло на Міжнародному турнірі!

26-28 лютого в столичному палаці спорту тривав XXIV Київський Міжнародний турнір з трьох видів боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам. Цього року у турнірі взяли участь 250 борців із 35 країн світу. Така увага до цієї події зумовлена тим, що турнір є стартовим майданчиком до відбору на Олімпійські ігри. Отож, участь у турнірі взяли і наші студенти, вихованці Академії вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина. До Прикарпатського університету наші хлопці везуть 2-ге місце – срібло здобув студент 4-го курсу Андрій Джелеп (ВК – 61 кг). Також, радіємо, що випускниця факультету Ірина Харів також здобула срібло (ВК – 57 кг). Вітаємо Андрія та Ірину та їх тренерів та бажаємо не зупинятися на досягнутому!