Вручення дипломів магістрам – 2021

Черговий раз факультет фізичного виховання і спорту “випустив” у професійний світ висококваліфікованих і уже досвідчених випускників – магістрів. Сьогодні у нас було невеличке свято, невеличке – бо на фоні карантинних обмежень не вдалося повністю організувати величне дійство, зміст якого – подякувати своїм студентам за те, що вибрали нас, і за те, що від сьогодні вони гідно понесуть у професію звання випускника факультету. Проте, нам вдалося зібрати наших випускників для вручення дипломів і висловлення щирих слів подяки та дружніх настанов. Під час урочистості, декан факультету, професор Яців Ярослав Миколайович відзначив, що уже сьогодні більшість випускників факультету працюють за спеціальністю, що черговий раз доводить затребуваність нашої роботи. Зі словами подяки та із поздоровленнями щиро вітаємо наших випускників та бажаємо їм професійної реалізації та зростання!

Натиснути, щоб переглянути фото