Студент факультету – другий у Європі серед боксерів-юнаків!!!!

Сьогодні, 22 листопада, у місті Будва (Чорногорія), відбувся фінальний день молодіжного Чемпіонату Європи з боксу-2020. У всіх вагових категоріях були визначені чемпіони та срібні призери першості континенту. До фіналів молодіжного Євро-2020 пробилися вісім боксерів збірної України, серед них п’ять членів чоловічої команди і три спортсменки жіночої збірної. У складі чоловічої п’ятірки фіналістів Чемпіонату є студент факультету фізичного виховання і спорту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Василь Ткачук, який боксував у фіналі із Російським чемпіоном Іваном Онищенком (вагова категорія 91+ кг) і виборов друге місце, отримавши срібну нагороду! Вітаємо Василя та його тренера, випускника нашого факультету – Тараса Вінтоняка із почесним другим місцем на Чемпіонаті Європи та бажаємо подальших перемог!!!