Студент факультету отримав нагороду “Майбутнє нації – 2017”

logo_ffvsУже тривалий час факультет співпрацює із борцівським клубом «Ластівка» (Снятинський район, с. Джурів), де головним тренером є Іван Курилюк. Цього року студентом факультету фізичного виховання і спорту став вихованець Івана Курилюка Андрій Джелеп. Продовжуючи традиції спортивної школи, Андрій Джелеп, маючи сьогодні статус Чемпіона Світу з вільної боротьби  та Чемпіона Європи з вільної боротьби, навчаючись за спеціальністю Середня освіта (фізична культура) невпинно долає спортивні арени Європи та світу, приносячи честь не тільки державі, але і нашому факультету.

12 грудня 2017 року відбулася церемонія нагородження, де вшановували молодих зірок українського спорту. Андрія відзначили нагородою – «Майбутнє нації – 2017». Радіємо за те, що наш студент дістав загальнодержавне визнання та поповнив скарбницю факультету такою почесною відзнакою. Дякуємо його тренеру за таких вихованців та бажаємо Андрієві подальших перемог.

На фото (зліва направо): Ельбрус Тадеєв, Андрій Джелеп, Роман Вірастюк.

mn