Керівництво факультету спільно із профкомом студентів відзначили кращі кімнати гуртожитку

8 листопада керівництвом факультету спільно із представниками профкому студентів було проведено акцію-захід із відзначення кращих кімнат у гуртожитку №3, в яких проживають студенти факультету фізичного виховання і спорту.  Метою проведеного заходу було стимулювання студентів до дотримання санітарно-гігієнічних норм та дисципліни у кімнатах. Під час відвідування кімнат декан факультету ознайомився із умовами проживання студентів у гуртожитку, матеріально-технічним станом житлових та господарських приміщень. Заступник декана з виховної роботи провів бесіди із студентами педагогічного спрямування про важливість дотримання у гуртожитку не тільки дисципліни, але і відповідних санітарно-гігієнічних норм, що стосуються умов проживання, правил техніки безпеки.

Як результат проведеної роботи, були визначені кращі кімнати, з огляду на дотримання вищевказаних норм і правил. Переможцями були визнані кімнати №16 та №84. Приємно відзначити, що жителі кімнат-переможців були нагороджені цінними призами.

hurt333

hurt222