У рамках співпраці з Жешувським університетом проведено комплексне тетування щодо визначення функціонального стану студентів

IMG_775917.10.2017р., на стадіоні «Наука» ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», викладачами факультету під керівництвом проф. Мицкана Б.М. (доц. Римик Р.В., доц. Випасняк І.П., доц. Попель С.Л., доц. Лісовський Б.П.) у рамках співпраці з Жешувським університетом проведено комплексне тестування щодо визначення функціонального стану студентів першого курсу факультету фізичного виховання і спорту з використанням рекомендації системи «Єврофіт»

Аналогічне тестування було проведено серед студентів факультетів фізичного виховання та спорту Прешовського університету (Словаччина), Жешувського університету (Польща). За результатами цих досліджень будуть розроблені практичні рекомендації щодо оптимізації засобів і методичних прийомів, спрямованих на підвищення функціональних можливостей кардіореспіраторної системи і, як результат, покращення рівня розвитку однієї із найважливіших фізичних якостей – витривалості.

IMG_7693 IMG_7713 IMG_7738 IMG_7742 IMG_7759 IMG_7704