Дмитро Цибаньов – переможець турніру з дзюдо

1492506684_bezymyannyy4 жовтня 2017 року у м. Києві відбувся всеукраїнський турнір “Кубок федерації дзюдо Києва” серед юніорів та юніорок 1998-2002 р.н. Чемпіонат України та командний чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року за характером є особистими змаганнями, та проводиться відповідно до міжнародних та всеукраїнських правил за олімпійською системою з подвійними поєдинками від півфіналістів.

Студент  3-го курсу факультету фізичного виховання і спорту Дмитро Цибаньов у цьому турнірі виборов І місце на у ваговій категорії 90 кг. За результатами проведення змагань Дмитру присвоєно звання майстра спорту з дзюдо. Тепер Дмитро має два звання майстра спорту –  майстер спорту з самбо і майстер спорту з дзюдо.

Також, Дмитро Цибаньов цього року виборов срібну медаль на ХІХ міжнародному чемпіонаті з дзюдо (Варшава, 2017), у ваговій категорії 90 кг, який відбувся у квітні цього року.

Вітаємо Дмитра із почесною перемогою та бажаємо подальших звитяг.

cyb1

cyb4