Факультет провів свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

7 вересня факультет фізичного виховання і спорту провів Свято спорту з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Урочистості проводилися на стадіоні “Наука”. Свято відкривали декан факультету – проф. Яців Я.М. та провідний фахівець обласного управління фізичної культури і спорту МОН України Кравчук Дмитро Дмитрович. Участь у святі взяли завідувач кафедрою теорії і методики фізичної культури і спорту професор Мицкан Б.М., завідувач кафедрою фізичної реабілітації професор Дума З.В., завідувач кафедрою спортивно-педагогічних дисциплін доцент Синиця А.В. та усі студенти факлуьтету фізичного виховання і спорту.

В рамках святкування було проведено легкоатлетичну естафету 4х400, перше місце у якій вибороли студенти 1-го курсу, друге місце – студенти 3 курсу, третє місце – студенти 4 курсу. Вітаємо переможців та номінантів.

Після естафети відбувся футбольний матч між викладачами факультету та студентами першого курсу. Матч завершився нічиєю із рахунком 3:3.

33 22 viber image 44