Студентська футбольна команда Прикарпатського університету «Ураган-ПНУ» виходить у фінал!

61fadСьогодні, 21 березня 2017 року, студентська футбольна команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Ураган-ПНУ» проводила матч-відповідь у Кривому Розі із місцевою студентською футбольною командою «КНУ». Поєдинок закінчився результативною нічиєю із рахунком 3:3. У ворота команди-суперника влучили Роман Горбатий, Назар Швед та Андрій Голей. Ворота «Урагану-ПНУ» захищав Андрій Петрик. Попередню гру наші ураганівці виграли з рахунком 4:1, а, відтак, за результатами двох ігор «Ураган-ПНУ» виходить у «Фінал чотирьох» Чемпіонату України серед ВНЗ.

За результатами матчів, що зіграні на сьогодні, у фінал виходить також чинний чемпіон України, команда Сумського державного університету «СумДУ», які у матчі-відповіді здолали київську команду «НПУ ім. Драгоманова» з рахунком 9:4.

Вітаємо наших футболістів та їх тренерів із перемогою, бажаємо їм не зупинятися на досягнутому та привезти до Прикарпатського університету Кубок Чемпіонату!