В університеті відбувся День превентивної медицини

%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b2%d0%b5%d0%bd%d1%82_%d0%bc%d0%b5%d0%b4

За ініціативи та безпосередньої участі кафедри фізичної реабілітації факультетом фізичного виховання 16 листопада, у  середу, в університеті був проведений день превентивної (попереджувальної) медицини.

Усі бажаючі викладачі та працівники університету мали змогу безкоштовно проконсультуватися у лікарів та здійснити обстеження стану власного здоров’я.

У план обстежень були включені проведення ЕКГ; Флюорографія; Спірографія (обстеження функції легень та дихальної системи); Аналіз рівня глюкози у крові; Консультації спеціалістів (хірург, терапевт, невропатолог, ендокринолог, лікар функціональної медицини, кардіолог).

Робота розпочалася із реєстрації, о 9 год 30 хв у холі адміністративного корпусу університету (факультет фізичного виховання). Усім бажаючим здійснити обстеження було надано консультації щодо розпорядку роботи спеціалістів, також в організації роботи брали участь студенти факультету  фізичного виховання і спорту спеціальності «здоров’я людини» та «фізична реабілітація».

Обстеження проводилися  з 10 до 15 години у приміщенні поліклініки університету.

Всього профілактичними оглядами було охоплено понад 100 осіб.

Усі бажаючі безкоштовно отримали консультації фахівців та здійснили обстеження на власний вибір.

[soliloquy id=”453″]