Декана факультету обрано!

У п’ятницю, 21 травня, факультет фізичного виховання і спорту на зборах трудового колективу обирав декана. Цьогоріч завершилася перша каденція на посаді декана Яціва Ярослава Миколайовича. Присутніми на зборах також були ректор Університету Ігор Цепенда, проректор Сергій Шарин та начальник відділу кадрів Орест Смішко. Своїм виступом Ректор відзначив значний розвиток факультету упродовж минулих 5 років, підкреслив позитивні зміни і тенденції, що притаманні факультету фізичного виховання і подякував колективу факультету та його очільнику – Ярославу Яціву за якісну та системну працю. У відповідності до положення про вибори декана, Ректор запропонував кандидатуру Ярослава Яціва до обрання на другий термін керівника факультету. Присутніми на зборах колективу, разом із делегованими студентами були 54 представники. Результат таємного голосування був унікальним – роздано 54 бюлетені, проголосували «за» – 54 особи! Такий результат підтримки діючого декана є унікальним і черговий раз довів, що колектив висловлює Ярославу Яціву максимальну підтримку і довіру і у повному складі бажає працювати під його керівництвом. Отже, вітаємо професора Яціва Я.М. із обранням на другий термін деканом факультету фізичного виховання і спорту і бажаємо невпинних професійних злетів!