Друге місце у Всеукраїнському турнірі!

Із 7 по 9 травня Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника приймав жіночі волейбольні команди, проводивши II Всеукраїнський волейбольний меморіал Михайла Цапа. У турнірі взяли участь 6 команд – дві команди із Чернівців – Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича «ВК-ЧНУ» та дитячо-юнацької спортивної школи, команда із міста Деражня «Іскра» (Хмельницька область), із Житомира, Нового Роздолу (Львівська область) та команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Університет-ПНУ».
Кубок Турніру вибороли волейболістки із Чернівецького університету – команда «ВК-ЧНУ», команда Прикарпатського університету «Університет-ПНУ» виборола срібну нагороду, Третє місце дісталося команді «Іскра» із Деражні.
Вітаємо наш Університет із почесною перемогою, дівчатам-волейболісткам із команди «Університет-ПНУ» бажаємо подальших перемог, а головному тренеру команди – Ірині Цап – не зупинятися на досягнутому!