Міжнародна зустріч студентів спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія”

У п’ятницю, 7 травня для студентів факультету фізичного виховання і спорту кафедрою фізичної терапії, ерготерапії було організовано і проведено лекцію-семінар із міжнародною участю. В межах співпраці факультету із Жешувським університетом (Польща) до участі було запрошено заступника директора з навчальної та наукової роботи, керівника напрямку фізичної культури інституту наук про культуру фізичну, доктора наук габілітованого, професора Еміліана Задарка. У заході взяли більше 60 студентів факультету фізичного виховання спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія». Під час проведення лекції студенти мали змогу ознайомитися із досвідом польських колег, що стосується оцінки функціонального стану організму, збору і фіксації отриманих результатів, професор Е.Задарко презентував власну розробку – програму STUDENTFIT, розроблену для смартфонів на платформі андроїд.
Окрему подяку від факультету висловлюємо доценту кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Тамарі Ткачук та студентам Наталії Короткій і Лесі Гут за організацію та здійснення якісного польсько-українського перекладу.