Бронзова нагорода із Чемпіонату України з вільної боротьби!

У період  із 27 по 29 квітня у м. Бахмут (Донецька обл) відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів. Факультет фізичного виховання і спорту на Чемпіонаті представляли Білашевський Валентин (ВК 57 кг), Дідошак Олександр (ВК 65кг), Бодоряк Владислав (ВК 70кг), які також є курсантами Академії вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина. Червертим учасником від Івано-Франківської області був студент коледжу фізичного виховання, курсант Академії  Іван Чорногуз (ВК 79 кг).

Як результат – студенти факультету продовжують переможну ходу і до Івано-Франківська хлопці везуть дві бронзові нагороди: одна залишиться у Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника, яку виборов Владислав Бодоряк, що є студентом першого курсу спеціальності «Фізична культура і спорт», друга поїде у Коледж фізичного виховання (Іван Чорногуз).

Вітаємо наших хлопців-борців, їх тренерів, Академію боротьби із черговими поважними здобутками і бажаємо подальших перемог!