Золота медаль на чемпіонаті України з класичного жиму

Друга перемога і другий встановлений рекорд України цього місяця у нашого студента-спортсмена Коломийського навчально-наукового інституту, майстра спорту України міжнародного класу Віктора Голінея. Він здобув золоту медаль на чемпіонаті України з класичного жиму та встановив рекорд України з класичного жиму лежачи серед юніорів та серед дорослих. Також цими днями Віктор виборов ще одну золоту медаль у сумі триборства на чемпіонаті України з пауерліфтингу, де понад сотню спортсменів з усієї країни виборювали перемогу та путівки на міжнародні змагання 2021 року. Наш студент Віктор Голіней встановив 2 рекорди України серед юніорів у присіданні 435 та 445 кг, в жимі подолав 330 кг, в становій тязі 352.5 кг. З приємністю вітаємо нашого чемпіона та його тренерів з перемогою та бажаємо подальших успіхів!