Привітання Ректора Університету для наших борців!

Ректор університету Цепенда Ігор Євгенович цими днями урочисто привітав наших борців із поважними перемогами на Європейському Чемпіонаті. Зустріч відбувалася разом із першим віце-президентом Асоціації вільної боротьби України, народним депутатом України Едуардом Прощуком, головним тренером Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина, заслуженим тренером України Іваном Курилюком, заступником голови Комітету Верховної Ради з питань молоді і спорту у Верховній Раді України IX скликання, народним депутатом України Василем Моканом, президентом Академії боротьби Прикарпаття, деканом факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського університету Ярославом Яцівим, спортсменами та тренерським штабом Академії.

“…Університет пишається своїми чемпіонами і їх високими досягненнями! Те що зроблено нашими талановитими і професійними студентами-спортсменами, їх тренером Іваном Курилюком, і те, що ще буде зроблено, переконливо свідчить про формування нової української школи боротьби…” написав на своїй сторінці у фейсбук ректор Університету.

Черговий раз приєднуємося до вітань і бажаємо борцям подальших перемог!