Студент факультету фізичного виховання і спорту – віце-чемпіон Європи!

Андрій Джелеп, студент 4-го курсу факультету фізичного виховання Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, вихованець Академії вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина сьогодні у Варшаві виборов срібну нагороду на Чемпіонаті Європи  з вільної боротьби серед дорослих. В чвертьфіналі  Андрій переміг призера світу азербайджанця Ахмеднабі Гварзатілова, а в поєдинку за вихід у фінал переборов багаторазового призера Європи, світу грузина Беку Ломтадзе. У вирішальній сутичці Андрій зустрівся з чемпіоном Європи U-23, переможцем індивідуального кубку світу Абасгаджи Магомедовим.

Вітаємо Андрія та його тренерів (Василь Федоришин, Іван Курилюк) із заслуженою перемогою та бажаємо подальших звитяг!