Волейбольний турнір пам’яті Михайла Цапа

13-14 квітня в Прикарпатському університеті відбувся перший волейбольний турнір пам’яті Михайла Цапа.

Цап Михайло Іванович у 1993 році заснував волейбольний клуб «Університет» та став його президентом, жіноча команда якого ось уже понад 20 років захищає честь університету на Чемпіонатах України. Команда «Університет» в 1994 р. зайняла І місце серед колективів фізичної культури України та вийшла у 1 лігу, а в 1998 році – здобула право грати у Вищій лізі, ставши переможцем у змаганнях серед команд І ліги України. У 1999 році команда ввійшла до суперліги. З 1999 року жіноча волейбольна команда Прикарпатського університету неодноразово ставала бронзовим призером Кубку України (1999, 2001, 2010) та Чемпіонату України (2004, 2010), срібним призером Всеукраїнських Універсіад (1999, 2000), чемпіоном України серед команд 1 ліги (2006) та володарем Кубку міста Івано-Франківська (2010), незмінний чемпіон Івано-Франківської області та Кубку міста.

У турнірі взяли участь  команди зі Львова, Чернівців, Дрогобича, Нового Роздолу та Івано-Франківська.

Відкривав турнір ректор університету Ігор Цепенда.  Серед почесних гостей турніру були міський голова Руслан Марцінків, керівники спортивних клубів та організацій міста.

Третє місце за результатами турніру виборола команда зі Львова, друге – із Чернівців. Перше місце – команда  «Університет ПНУ».