“Франківськ-ПНУ” – переможці Студентського Кубка України з баскетболу 3х3

Жіноча баскетбольна команда 3х3 Прикарпатського університету «Франківськ-ПНУ» недавно виборола I місце у  «Student’s Cup 3×3 Дивізіон захід». Як результат – команда  вийшла у фінал Студентського кубка України. І от, 29 травня у Харкові відбулися вирішальні матчі Студентського Кубку України з баскетболу 3х3. Головні нагороди виборювали 9 чоловічих та 8 жіночих команд вищих навчальних закладів України.

На груповому етапі наша команда перемогла команди Полтави (11:4), Дніпра (11:0) та Києва (11:1), а у півфіналі – команду зі Львова (22:15). У вирішальному поєдинку “ПНУ без проблем переграв господарок – команду Харківської державної академії фізичної культури – 21:9” написав сайт westnews.com.ua.

Отож, вітаємо наших дівчат та їх тренера, Юрія Процюка із перемогою та бажаємо подальших звитяг!