I місце у «Student’s Cup 3×3 Дивізіон захід»

Жіноча баскетбольна команда 3х3 Прикарпатського університету «Франківськ-ПНУ» виборола I місце у  «Student’s Cup 3×3 Дивізіон захід». Як результат – команда ПНУ вийшла у фінал Студентського кубка України. Фінальні змагання проходили у залі Львівської політехніки, участь у яких брали 6 команд . Почергово перемогли команди ТНЕУ м. Тернопіль 10:2, Львівськоі Політехніки 2 10:7 , ЛП1 10:5, ЛДУФК 2 11:9, ЛДУФК1 10:3.

Вітаємо наших дівчат та їх тренера  із перемогою та бажаємо у фіналі вибороти золото!

Склад команди «Франківськ-ПНУ»: Дарія (економічний факультет), Філевич Кристина (факультет фізичного виховання і спорту), Вашкевич Катерина (факультет фізичного виховання і спорту)», Сидорак Анастасія (юридичний факультет). Тренер команди – Юрій Процюк.