Факультетом проведено визначення рівня загальної фізичної підготовленості студентів

На виконання Закону України “Про вищу освіту”, Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року №1045 “Про затвердження порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України”, ухвали Вченої Ради ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” від 27 квітня 2016 року (протокол №4) та наказу ректора університету від 27.04.2016 р. №134, 5 травня 2018 року факультет фізичного виховання і спорту черговий раз проводить оцінювання стану фізичної підготовленості студентів факультету.

Тестування розпочалося із привітання студентів деканом факультету, проф. Яцівим Я.М., провідним фахівцем . Івано-Франківського обласного комітету фізичної культури і спорту МОН України Кравчуком Д.Д.  та усім професорсько-викладацьким складом факультету фізичного виховання і спорту.

В ході відкриття спортивного свята були відзначені нагородами і солодкими призами переможці студентської спартакіади факультету фізичного виховання і спорту. Третє місце серед студентів виборола збірна команда другого курсу, друге місце – команда третього курсу, переможцями цьогорічної спартакіади стала збірна команда студентів першого курсу.

Після офіційної частини привітанні та нагородження переможців спартакіади розпочалося тестування рівня загальної фізичної підготовленості студентів. Здійснювали визначення рівня розвитку основних фізичних якостей – спритності, гнучкості, сили, витривалості та швидкості. В тестуванні взяли участь більше 300 студентів факультету.

Результати тестування будуть опрацьовані фахівцями та представлені на загальне обговорення на Вченій раді факультету.